Knorr Marry me chicken pasta 48 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 661903
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kompozycja pomidorów, cebuli i ziół do przygotowania makaronu z kurczakiem w sosie pomidorowym
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Suszone pomidory, cebula |
| Przeznaczenie | Do przygotowania makaronu z kurczakiem w sosie pomidorowym |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 48 g |
| Składniki | Koncentrat pomidorowy w proszku (43 %), skrobia, cukier, aromaty, sól jodowana, cebula (3,2 %), olej kukurydziany, ekstrakt drożdżowy, hydrolizowane białka kukurydzy, mineralna sól potasowa, czosnek w proszku, pieprz, sól, oregano, tymianek, zagęszczone soki warzywne z: selera naciowego, marchwi, pora, cebuli; mąka ryżowa. może zawierać pszenica, żyto, jęczmień, owies, jaja, soję, mleko i gorczycę. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 300 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 39 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 5,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 8,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 60 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 307 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 644 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 32 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 2686 kJ |
| Wielkość porcji | 381 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość błonnika | 8,4 g |
| Zawartość soli | 10,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 39 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 10 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 27 g |
| Cukry | 34 g |
| Zawartość węglowodanów | 55 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 32 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 23 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 78 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 33 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 50 %RWS |
| Informacja dotycząca odżywczej wartości odniesienia | Wartości podane dla 100 g fixu i 381 g gotowego dania |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: