Knorr Bulion warzywny 9l (18 kostek) 180g
Wystaw opinię o produkcie
Bulion na włoszczyźnie jest kompozycją najwyższej jakości suszonych warzyw i przypraw, m.in. natki pietruszki, czosnku, lubczyku, kurkumy i pieprzu. Dopełni smak każdej zupy, na przykład ulubionej pomidorowej czy jarzynowej. Dodatkowo wspaniale sprawdzi się w drugich daniach, np. w wegetariańskim spaghetti, wyśmienicie podkreślając smak warzyw.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 176665
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Bulion warzywny |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Zaparzać gorącą wodą |
| Smak | Z warzywami |
| Wegetariańskie | Tak |
| Składniki | Sól, tłuszcz palmowy, skrobia, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, inozynian disodowy, guanylan disodowy; całkowicie utwardzony tłuszcz palmowy, cukier, cebula (4 %), czosnek (1 %), natka pietruszki (1 %), marchew (1 %), nasiona selera, kurkuma, czerwona papryka, aromaty, ekstrakt drożdżowy, korzeń pietruszki. odpowiedni dla wegan. |
| Zawartość netto | 180 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Portugalia |
| Temperatura przechowywania min - max | powyżej 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 280 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: