Knorr Alfredo chicken pasta 42 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 657601
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kompozycja z serami do przygotowania makaronu z kurczakiem w sosie alfredo
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do przygotowania makaronu z kurczakiem w sosie alfredo |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 42 g |
| Składniki | Ser topiony w proszku (17 %) (ser cheddar, ser, serwatka (mleko)), ser topiony w proszku (14 %) (ser ementaler, ser gouda, ser danbo, ser camembert, preparat serwatkowy (mleko)), mąka pszenna, maltodekstryna, skrobia, tłuszcz palmowy, sól jodowana, aromaty (zawierają alkohol), ekstrakt drożdżowy, cebula w proszku, syrop glukozowy, białka mleka, sok z cytryny, sól, pieprz, kurkuma. może zawierać żyto, jęczmień, owies, jaja, soję, seler i gorczycę. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 300 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 45 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 3,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 3,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 58 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 428 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 729 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1787 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 3042 kJ |
| Wielkość porcji | 388 g |
| Zawartość białek | 14 g |
| Zawartość błonnika | 0,9 g |
| Zawartość soli | 8,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 50 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 16 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 35 g |
| Cukry | 3,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 49 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 36 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 22 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 4 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 90 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 30 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 80 %RWS |
| Informacja dotycząca odżywczej wartości odniesienia | Wartości podane dla 100 g fixu i 388 g gotowego dania |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: