Knorr Air Fryer Fix serowy kalafior 33g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 612254
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kompozycja serów, cebuli i przypraw do przygotowania serowego kalafiora
Parametry produktu
| Typ | Mieszanka przyprawowa |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | cebula |
| Przeznaczenie | Do przygotowania serowego kalafiora |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Zawartość netto | 33 g |
| Składniki | Mąka pszenna, maltodekstryna, ser topiony w proszku (17 %) [cheddar (mleko), ser (mleko), serwatka (mleko)], ser topiony w proszku (14 %) [emmental (mleko), ser (mleko), serwatka (mleko)], skrobia, tłuszcz palmowy, sól, aromaty, ekstrakt drożdżowy, cebula (1 %), laktoza (mleko), białka mleka, sok z cytryny w proszku, przyprawy (0,1 %) (pieprz, kurkuma). może zawierać żyto, jęczmień, owies, jaja, soję, seler i gorczycę. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 360 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Do przygotowania potrzebujesz: 400 g różyczek kalafiora, 2 łyżki wody, 2 łyżki oleju. 1. rozgrzej frytkownicę beztłuszczową do 180℃ przez 5 minut. 2. w małej miseczce wymieszaj olej, wodę i knorr fix air fryer. 3. przełóż różyczki kalafiora do dużej miski i dokładnie obtocz w przygotowanej mieszance. 4. wrzuć do koszyka frytkownicy i piecz, aż będą złociste i chrupiące, około 12 minut. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 4,8 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 3,9 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,97 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 3,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 8,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 435 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 160 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1816 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 667 kJ |
| Wielkość porcji | 108 g |
| Zawartość białek | 14 g |
| Zawartość błonnika | 0,9 g |
| Zawartość soli | 8,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 4,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 48 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 8 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 4 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 10 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 16 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 11 %RWS |
| Informacja dotycząca odżywczej wartości odniesienia | W odniesieniu do 100 g fixu oraz 1 porcji (108 g przygotowanego dania) |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: