Knorr Air Fryer Fix Kurczak jak z rożna 29 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 611863
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kompozycja skrobi, bułki tartej, papryki i rozmarynu do przygotowania pieczonego kurczaka jak z rożna
Parametry produktu
| Typ | Mieszanka przyprawowa |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Rozmaryn, Papryka słodka |
| Przeznaczenie | Do przygotowania pieczonego kurczaka jak z rożna |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Zawartość netto | 29 g |
| Składniki | Skrobia (36 %), sól jodowana, bułka tarta (20 %) (mąka pszenna, drożdże, sól), papryka (11 %), białko jaja, preparat cytynowy (cukier, sok z cytryny, sól), olej kukurydziany, palony cukier, rozmaryn (1 %), żółtko jaja, maltodekstryna, pieprz (0,5 %). może zawierać żyto, jęczmień, owies, soję, mleko, seler i gorczycę. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 300 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Do przygotowania potrzebujesz: 4 nogi z kurczaka, 5 łyżek oleju. 1. rozgrzej frytkownicę beztłuszczową do 180℃ przez 5 minut. 2. w misce wymieszaj knorr fix air fryer z 5 łyżkami oleju, aż powstanie jednolita masa. następnie dokładnie pokryj nią nogi z kurczaka. 3. ułóż mięso w koszyku frytkownicy w jednej warstwie. włóż koszyk do urządzenia i smaż przez 25 minut. wskazówka: dla intensywniejszego smaku zamarynuj mięso w mieszance przez 30-45 minut przed smażeniem. jeśli pałki są większe, wydłuż czas smażenia do 30-35 minut, kontrolując stopień wypieczenia i chrupkość. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 46 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 2,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 4,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 295 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 578 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 29 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 2415 kJ |
| Wielkość porcji | 211 g |
| Zawartość białek | 8,4 g |
| Zawartość błonnika | 5,1 g |
| Zawartość soli | 20,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 59 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 7,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 41 g |
| Cukry | 4,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 54 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 29 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | <1 |
| Zawartość białek (ogólnie) | 92 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 35 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 39 %RWS |
| Informacja dotycząca odżywczej wartości odniesienia | W odniesieniu do 100 g fixu oraz 1 porcji (211 g przygotowanego dania) |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: