Knorr Air Fryer Fix Klopsiki po włosku 40 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 663847
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kompozycja warzyw, ziół i przypraw do przygotowania klopsików po włosku
Parametry produktu
| Typ | Mieszanka przyprawowa |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Rozmaryn, tymianek, majeranek, Suszone pomidory, czosnek, oregano |
| Przeznaczenie | Do przygotowania klopsików po włosku |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Zawartość netto | 40 g |
| Składniki | Pomidory (44 %), skrobia, sól jodowana, mąka pszenna, cebula (6,1 %), cukier, ekstrakt drożdżowy, marchew (2,5 %), olej kukurydziany, papryka (1,8 %), czosnek (1,4 %), zioła (1 %) (rozmaryn, majeranek, oregano, tymianek), sól. może zawierać żyto, jęczmień, owies, jaja, soję, mleko, seler i gorczycę. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 300 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Do przygotowania potrzebujesz: 400 g mięsa mielonego, 2 łyżki wody. 1. rozgrzej frytkownicę beztłuszczową do 180°c przez 5 minut. 2. w misce połącz mięso mielone, wodę i knorr fix air fryer. 3. dokładnie wymieszaj składniki i uformuj klopsiki o wadze 30-40 g każdy (powinno wyjść 10-14 sztuk). 4. ułóż je w koszyku frytkownicy i piecz przez 14-16 minut w 180℃, aż będą upieczone i lekko zrumienione. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 29 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 3,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 7,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 308 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 233 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 12 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 977 kJ |
| Wielkość porcji | 103 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość błonnika | 10 g |
| Zawartość soli | 11,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 9,7 g |
| Cukry | 27 g |
| Zawartość węglowodanów | 57 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 12 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 4 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 58 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 28 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 19 %RWS |
| Informacja dotycząca odżywczej wartości odniesienia | W odniesieniu do 100 g fixu oraz 1 porcji (103 g przygotowanego dania) |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: