Knorr Air Fryer Fix Chrupiące nuggetsy 60 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 700435
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kompozycja bułki tartej, papryki, ziół i przypraw do przygotowania nuggetsów z kurczaka
Parametry produktu
| Typ | Mieszanka przyprawowa |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Rozmaryn, tymianek, Pieprz, majeranek, Papryka słodka |
| Przeznaczenie | Do przygotowania nuggetsów z kurczaka |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Zawartość netto | 60 g |
| Składniki | Bułka tarta (51 %) (mąka pszenna, sól, papryka, drożdże), bułka tarta (12 %) (mąka pszenna, drożdże, sól), skrobia, mąka pszenna, sól jodowana, białko jaja, papryka (2,5 %), aromaty, ekstrakt drożdżowy, cukier, żółtko jaja, olej kukurydziany, sól, cebula, zioła (0,4 %) (rozmaryn, tymianek, majeranek), pieprz (0,3 %), pieprz cayenne, nasiona kolendry w proszku, czosnek. może zawierać żyto, jęczmień, owies, soję, mleko, seler, gorczycę i łubin. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 360 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Do przygotowania potrzebujesz: 400 g piersi z kurczaka, 2 łyżki wody, 2 łyżki oleju. 1. pokrój 400 g filetów z piersi kurczaka na kawałki o podobnej wielkości (ok. 3 cm). 2. w misce wymieszaj mięso z 2 łyżkami oleju i knorr fix air fryer. 3. ułóż kawałki obok siebie na papierze do pieczenia lub bezpośrednio na blasze. piecz w frytkownicy beztłuszczowej przez około 10 minut w 180°c, aż będą złociste i chrupiące. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 34 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,9 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 13 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 350 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 289 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1470 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1208 kJ |
| Wielkość porcji | 133 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość błonnika | 4,4 g |
| Zawartość soli | 5,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 11 g |
| Cukry | 6,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 64 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 14 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 68 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 23 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6 %RWS |
| Informacja dotycząca odżywczej wartości odniesienia | W odniesieniu do 100 g fixu oraz 1 porcji (133 g przygotowanego dania) |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: