Kikkoman Sos do woka teriyaki 975 ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 252159
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Sos do dań z woka - teriyaki
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Rodzaj sosu | Chiński |
| Smak | Teriyaki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Przeznaczenie | Do dań z woka |
| Składniki | Sos sojowy (woda, ziarno soi, pszenica, sól), cukier, woda, wino (zawiera dwutlenek siarki), skrobia modyfikowana, syrop karmelizowanego cukru, sól, ocet spirytusowy, imbir w proszku, pieczony czosnek w proszku (czosnek, olej słonecznikowy), substancja zagęszczająca (guma ksantanowa) |
| Zawartość netto | 975 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 1,21 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: develey polska sp. z o.o. ulica i numer: batalionu platerówek 3 kod pocztowy i miasto: 03-308 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 76 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 360 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu jednego miesiąca. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 192 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 816 kJ |
| Zawartość białek | 4,4 g |
| Zawartość soli | 7,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 33,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 33,8 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: