Kiełbasa studencka 20szt x 150g Sokołów
Wystaw opinię o produkcie
KIEŁBASA STUDENCKA- kiełbasa wp-woł ,średnio rozdrobniona, wędzona, parzona.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 873053
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina, Wołowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione |
| Składniki | Mięso wieprzowe 68%,woda,mięso wołowe 3,5%,tłuszcz wieprzowy,skrobia ziemniaczana,sól spożywcza ,białko sojowe,błonnik bambusowy,glukoza,wzmacniacz smaku:glutaminian monosodowy,przeciwutlleniacz:kwas izoaskorbinowy,przyprawy,ekstrakty przypraw,stabilizator:trifosforany,regulatory kwasowosci,octany sodu,e575,białko wieprzowe,substancja konserwująca e250,osłonka jadalna:jelito wieprzowe. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 3 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 3,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Sokołów SAUlica i numer: Aleja 550-lecia 1Kod pocztowy i miasto: 08-300 Sokołów Podlaski PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 42 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: