Ketchup wędzony BIO 250 ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital4260221615216
Opis produktu
Opinie o produkcie
Aromatyczny sos o głębokim, dymnym smaku, przygotowany z dojrzałych pomidorów i przypraw wędzonych na drewnie bukowym. Doskonale podkreśla charakter dań z grilla, burgerów i pieczonych warzyw. Naturalny skład bez sztucznych dodatków gwarantuje autentyczny smak i wysoką jakość.
Warunki przechowywania
Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 miesięcy od otwarcia.
Składniki
77% koncentrat pomidorowy* (pojedynczy koncentrat), ocet jabłkowy*, syrop z agawy*, 4% Aceto Balsamico di Modena IGP* (zagęszczony moszcz winogronowy*, ocet winny*), 2% suszonych na słońcu pomidorów*, cebula*, sól morska wędzona na drewnie bukowym, czosnek* wędzony na drewnie bukowym, sól kamienna, papryka* wędzona na drewnie bukowym, tymianek*, chili*. *składniki z certyfikowanych upraw rolnictwa ekologicznego.
Informacje o produkcie
Marka: EMILS
Kraj pochodzenia: NIEMCY
Masa brutto: 0,45 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 320 kJ/ 76 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 14 g |
| Cukry | 12 g |
| Błonnik | g |
| Białko | 2.2 g |
| Sól | 1.3 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: