Kamis Kawałki ciemnej czekolady 100g
Wystaw opinię o produkcie
Kawałki ciemnej czekolady (masa kakaowa: minimum 48%).
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 803532
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kawałki ciemnej czekolady (masa kakaowa: minimum 48%).
Parametry produktu
| Typ | Dodatek dekoracyjny |
|---|---|
| Przeznaczenie | Czekolada w kawałkach to idealny dodatek do wypieków i deserów na zimno. znakomicie sprawdzi się jako dekoracja ulubionych słodkości i pełna smaku polewa po rozpuszczeniu w temperaturze 45°c. |
| Składniki | Miazga kakaowa, cukier, emulgator: lecytyna (z soi); aromat waniliowy. może zawierać mleko i orzechy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mccormick polska s.a. ulica i numer: ul. malinowa 18/20 kod pocztowy i miasto: 05-552 wólka kosowska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w chłodnym, suchym i zacienionym miejscu. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 496 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2070 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,9 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27 g |
| Cukry | 50 g |
| Zawartość węglowodanów | 53 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: