Kamis Garam Masala Kuchnie Świata 15g
Wystaw opinię o produkcie
Kamis Garam Masala Kuchnie Świata 15g
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 880844
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kamis Garam Masala Kuchnie Świata 15g
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Przeznaczenie | spożywcze |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 15 g |
| Składniki | papryka słodka, kolendra, gorczyca biała, czosnek, kmin, rzymski, koper włoski, cynamon (5,3%), kurkuma, chili, imbir (3,4%), goździki (2%), ziele angielskie, kardamon. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: McCormick Polska S.A. Ulica i numer: ul. Malinowa 18/20 Kod pocztowy i miasto: 05-552 Wólka Kosowska PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 440 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 363 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1507 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 15 g |
| Zawartość soli | 0,14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 16 g |
| Cukry | 4,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 26 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: