KURKI Filety śledziowe łagodne marynowane Lisner 600 g
Wystaw opinię o produkcie
Pełna smaku unikatowa receptura łącząca marynowanego śledzia z aromatyczną kurką
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 74652
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Składniki | 50 % filety ze śledzia atlantyckiego (clupea harengus), woda, 6,5 % cebula marynowana, cukier, 4,2 % olej rzepakowy, 3 % kurki konserwowe, sól, ocet spirytusowy, przyprawy, aromat, syrop cukru palonego, regulator kwasowości (kwas octowy). |
|---|---|
| Gatunek ryby | Śledź |
| Filetowanie | Bez głowy, Filety, Z ośćmi |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | Marynowane |
| Stopień rozdrobnienia | Płaty |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 600 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 357 g |
| Pojemność | 600 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Kategoria narzędzi połowowych | Włoki rozpornicowe pelagiczne |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Clupea harengus |
| Obszar połowu (FAO) | Rejon: Morze Bałtyckie, Podobszar: Morze Północne (Podobszar IV), Rejon: Morze Norweskie, Rejon: Skagerrak i Kattegat, Rejon: Północne Morze Celtyckie (Rejon VII g), Rejon: Południowe Morze Celtyckie (Rejon VII h), Rajon: Morze Irlandzkie |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Waga jednostkowa brutto | 1,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lisner poznań sp. z o.o. sp. k. ulica i numer: ul. strzeszyńska 38/42 kod pocztowy i miasto: 60-479 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 28 dni (dzień) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: