KURCZAK SIELSKI MIĘSO MIELONE Z KURCZAKA, ŚWIEŻE 400G
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 340197
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kurczak Sielski. Chów bez antybiotyków. Rośnie wolniej niż zwykły kurczak*; żywienie roślinne z dodatkiem marchwi, witamin i składników mineralnych oraz ekstraktów czosnku i ziół wzmacniających odporność kurczaka; * Rośnie średnio 30% wolniej iż standardowy kurczak
Element tuszki kurczaka obejmujący podudzie - kość piszczelową i strzałkową łącznie z otaczającymi je mięśniami, w przedziale masowym 90 - 150g, pakowany po 4 - 6 sztuk w plastikową transparentną tackę zgrzaną z transparentną folią, w atmosferze ochronnej. Tacka dodatkowo owinięta ozdobną banderolą. Kształt elementu , wynikający z anatomicznej budowy, mięśnie i skóra związane ze sobą, cięcia wykonane w okolicy stawu skokowego i kolanowego. Barwa skóry – jasnokremowa z odcieniem różowym, mięśni – jasnoróżowa do różowej. Zapach dla mięsa z kurczaka ze skórą, bez obcych zapachów.
Parametry produktu
| Gatunek drobiu | Kurczak |
|---|---|
| Rodzaj elementu | Mięso mielone |
| Klasa | A |
| Skóra | Bez skóry |
| Kości | Nie dotyczy |
| Sposób konserwacji | Chłodzone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 400 g |
| Składniki | 100% mięso z nogi kurczaka |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 2 °C |
| Stopień rozdrobnienia | Cięte |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: superdrob s.a. oddział karczew ulica i numer: armii krajowej 80 kod pocztowy i miasto: 05-480 karczew pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: