KOŚCI WĘDZONE SCHABOWO-KARKOWE MAP ok.1 KG ŁUKÓW
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 250913
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kości wędzone to produkt na którym można ugotować doskonały, esencjonalny wywar, który będzie bazą pod różne zupy, np. grochówkę lub żurek czy barszcz biały
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Do gotowania |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Kości wieprzowe karkowe, kości wieprzowe schabowe, sól, cukier, wzmacniacz smaku: e621, dekstroza, przyprawy i ekstrakty przypraw (zawierają seler), substancja konserwująca: e250. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Technika utrwalenia | wędzenie na zimno |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zakłady mięsne łuków s.a. ulica i numer: przemysłowa 15 kod pocztowy i miasto: 21-400 łuków pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 360 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 15 dni (dzień) |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,9 - 1,1 kg |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 233 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 974 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 20 g |
| Zawartość soli | 2,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 16 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,3 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: