KEBAB WOŁOWY (CIĘTY, PIECZONY) 300G NAZAR
Wystaw opinię o produkcie
Kebab wołowy (cięty, pieczony) 300g / 3kg
Wyrób garmażeryjny mięsny.
Produkt stało wagowy, waga netto opakowania jednostkowego 300 g.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 983272
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Gatunek mięsa | Wołowina |
|---|---|
| Rodzaj elementu | Mieszane |
| Klasa | II |
| Skóra | Nie dotyczy |
| Kości | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 300 g |
| Składniki | Składniki: mięso wołowe, skrobia ziemniaczana, łój wołowy, sól, wzmacniacz smaku (glutaminian monosodowy), przyprawy (w tym gorczyca, seler), dekstroza, stabilizatory, (e451, e450), aromat, ekstrakt drożdżowy, białko sojowe, maltodekstryna, błonnik ziemniaczany, koncentrat cebuli. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nazar spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ulica i numer: leźno 59 kod pocztowy i miasto: 80-298 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 mies. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: