KEBAB DROBIOWY (CIĘTY, PIECZONY) 300G NAZAR
Wystaw opinię o produkcie
Kebab drobiowy (cięty, pieczony) 300g / 3kg
Wyrób garmażeryjny mięsny.
Produkt stało wagowy, waga netto opakowania jednostkowego 300 g.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 67642
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Gatunek mięsa | Kurczak |
|---|---|
| Rodzaj elementu | Mieszane |
| Klasa | A |
| Skóra | Ze skórą |
| Kości | Trybowane/filet |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 300 g |
| Składniki | Składniki: mięso z udek kurczaka, mięso z fileta kurczaka, sól, słodka papryka, skrobia ziemniaczana, dekstroza, przyprawy ( w tym gorczyca, seler) i zioła, ekstrakty przypraw, ekstrakt drożdżowy, cukier, białko sojowe, stabilizator: e451, skrobia pszenna, kasza kukurydziana, kazeinian sodu ( z mleka). |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nazar spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ulica i numer: leźno 59 kod pocztowy i miasto: 80-298 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 80 szt. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 mies. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: