KAPUSTA KISZONA POLSKA 1KG MAŁGORZATA KAŁUŻNA
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 351771
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
KAPUSTA KISZONA POLSKA 1KG MAŁGORZATA KAŁUŻNA
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
|---|---|
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 800 g |
| Składniki | Kapusta kiszona, marchew, sól, substancja konserwująca - sorbinian potasu |
| Typ (food) | Paczkowany |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 1,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pphu małgorzata kałużna ulica i numer: poklęków 8 kod pocztowy i miasto: 62-812 jastrzębniki pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 50 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 20 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 82 kJ |
| Zawartość białek | 1,1 g |
| Zawartość soli | 1,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,1 |
| Cukry | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,5 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: