Jurajska woda z jodem lekko gazowana 1,5 l
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 643747
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Funkcjonalny napój na bazie Naturalnej Wody Mineralnej Jurajska ze zwiększoną zawartością jodu, który poprawia metabolizm, usprawnia działanie układu immunologicznego i wspomaga pracę mózgu.
100% dziennego zapotrzebowania na jod w 1 L
Parametry produktu
| Rodzaj | Lekko gazowany |
|---|---|
| Pojemność | 1,5 l (dm³) |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Butelka z tworzywa sztucznego do 3 l |
| Składniki | Naturalna woda mineralna dwutlenek węgla substancja wzbogacająca: jodek sodu i potasu |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0,5 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,54 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne zgodnie z ustawowym systemem kaucyjnym | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: jurajska sp. z o. o. ulica i numer: myszkowska 40, postęp kod pocztowy i miasto: 42-350 koziegłowy pl |
| Wysoka zawartość [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | jod |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 76 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 300 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, Chronić przed światłem |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Przechowywać w temperaturze otoczenia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 0 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Jod | 15 μg/100ml |
|---|---|
| Jod (%RWS) | 10 %RWS |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: