Jovi Duet Napój Jogurtowy Cytryna-Ciastko 350G
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 475185-N
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Produkt wyprodukowany z normalizowanego mleka
pasteryzowanego, mleka podgęszczonego i wody
oraz mlecznych i niemlecznych składników
dodatkowych z dodatkiem niemlecznych składników
smakowych, otrzymany w wyniku fermentacji mleka
z użyciem odpowiedniej mikroflory, która powoduje
obniżenie pH i koagulację mleka; zawierający
charakterystyczne, symbiotyczne kultury bakterii
jogurtowych
Parametry produktu
| Rodzaj | Pitny |
|---|---|
| Smak | cytrynowy |
| Składniki | Mleko pasteryzowane, serwatka odtworzona (z mleka), woda, cukier, skrobia modyfikowana kukurydziana, pokruszone ciastko 0,1 % (mąka kukurydziana, cukier, masło (z mleka), mąka ryżowa, sól), sok cytrynowy z zagęszczonego soku cytrynowego 0,05 %, naturalny aromat cytryny i limonki, aromat, koncentrat z krokosza barwierskiego i cytryny, żywe kultury bakterii jogurtowych |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 350 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,37 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lactalis polska sp z o.o. ulica i numer: olkuska 7 kod pocztowy i miasto: 02-604 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 58 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 244 kJ |
| Zawartość białek | 1,7 g |
| Zawartość soli | 0,13 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,8 g |
| Cukry | 9,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: