Jogurt kremowy stracciatella 10% tł.BIO 150 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital4104060026300
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Ekologiczny jogurt kremowy z wiórkami czekolady Stracciatella 10% tłuszczu. Możliwość śledzenia
rolnika ekologicznego na www.andechser-natur.de.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze max +8 st. C.
Składniki
JOGURT kremowy*, wsad stracciatella* (cukier buraczany*, woda, wiórki czekoladowe* (masło kakaowe*, masa kakaowa*, cukier trzcinowy*), skrobia kukurydziana*, natywna skrobia kukurydziana*, aromaty, substancja zagęszczająca: mączka chleba świętojańskiego, koncentrat soku cytrynowego*). *składniki pochodzące z upraw ekologicznych
Alergeny
MLEKO
Możliwe alergeny
MLEKO
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 610/146 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 9.6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6.4 g |
| Węglowodany | 12.4 g |
| Cukry | 11.7 g |
| Białko | 2.5 g |
| Sól | 0.1 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: