Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital4104060010958
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Ekologiczny jogurt o zawartości tłuszczu 3,8%.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze max +8 stopni C.
Składniki
ekologiczny jogurt o zawartości tłuszczu 3,8%.
Alergeny
MLEKO
Możliwe alergeny
MLEKO
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 289/69 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 3.8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.6 g |
| Węglowodany | 3.7 g |
| Cukry | 3.7 g |
| Białko | 5 g |
| Sól | 0.19 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: