Hortex Wowoc napój gazowany jeżyna& limonka butelka 500ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 607654
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Egzotyczny smak i nieoczywiste połączenie z bąbelkami.
Chwytliwa i łatwa do zapamiętania nazwa.
Wyróżniające się na półce opakowanie.
Stymulacja zmysłów dla nastolatków.
Coś nieoczywistego w codzienności.
Lulo wywodzi się z Andów, gdzie żyje również Ocelot Andyjski. Kot ten należy do najrzadszych i najsłabiej poznanych dzikich kotów świata.
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
|---|---|
| Pojemność | 500 ml |
| Smak | jagodowy, Lulo |
| Działanie | Orzeźwiające |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Butelka z tworzywa sztucznego do 3 l |
| Składniki | Naturalna woda mineralna, sok z zagęszczonego soku z jabłek (14,5%), winogron (5%) i limonek (0,5%), cukier, dwutlenek węgla, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; naturalny aromat jeżyny, stabilizatory: guma arabska, estry glicerolu i żywicy roślinnej; naturalny aromat limonki z innymi naturalnymi aromatami, substancja słodząca: sukraloza, barwnik: błękit brylantowy fcf. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,53 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne zgodnie z ustawowym systemem kaucyjnym | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hortex sp. z o.o. ulica i numer: aleje jerozolimskie 181 b kod pocztowy i miasto: 02-222 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 210 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Chronić przed działaniem promieni słonecznych. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 18 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 80 kJ |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,7 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: