Herbapol Koncentrat Napoju Cola 405 ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 743348
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Ten legendarny smak ma nieskończenie wiele odsłon, spróbujcie zatem naszej wariacji na temat Coli. Zaczaruje smakiem ale nie zasłodzi. Bez konserwantów, bez sztucznych słodzików, bez syropu glukozowo- fruktozowego- a to robi różnicę! Woda z lekkim lub mocnym gazem, z saturatora lub z butelki, to ty decydujesz! Buzzzuj, miksuj smakuj tak jak lubisz - bo TY tu jesteś szefem zamieszania! To Ty decydujesz jak słodki będzie twój napój - to jak kropla czy eksplozja smaku? Nasz koncentrat jest dostępny w szklanej butelce , naturalnie że smakuje lepiej bo w szkle i na dodatek bez konserwantów!
Parametry produktu
| Pojemność | 405 ml |
|---|---|
| Smak | Smakowy |
| Składniki | Składniki: cukier woda aromat barwnik: karmel amoniakalno-siarczynowy (dwutlenek siarki i siarczyny) regulator kwasowości: kwas cytrynowy przeciwutleniacz: kwas askorbinowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,77 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: herbapol lublin s.a. ulica i numer: diamentowa 25 kod pocztowy i miasto: 81-748 lublin pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 456 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zalecane spożycie: 10 ml koncentratu (2 łyżeczki) wlej do szklanki. uzupełnij wodą gazowaną do 250 ml. zamieszaj. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe wielonienasycone) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (alkohole wielowodorotlenowe - poliole) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (skrobia) | 0 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 13 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 32 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 55 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 137 kJ |
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość błonnika | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe wielonienasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe jednonienasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 3 g |
| Zawartość węglowodanów | 3 g |
| Skrobia | 0 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 40 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: