Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 488430
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Heinz Ketchup oryginalny 15kg
Parametry produktu
| Składniki | Pomidory (132 g na 100 g ketchup), ocet spirytusowy, cukier, sól, ekstrakty przypraw i ziół ( zawierają seler), przyprawa, |
|---|---|
| Rodzaj | Łagodny |
| Pojemność | 13,3 l (dm³) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Zawartość netto | 15 kg |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Belgia |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 50 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 15,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hjheinz polska sp.z o.o. ulica i numer: fabryczna 7 kod pocztowy i miasto: 63-840 krobia pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 45 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 102 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 435 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,2 g |
| Zawartość soli | 1,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,1 g |
| Cukry | 22,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 23,2 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: