Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 227448
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Orzechy laskowe w połączeniu z karmelową słodyczą to prawdziwa uczta dla podniebienia. Czekolada, która zaspokoi Twoje pragnienie na każdą chwilę relaksu.
Parametry produktu
| Smak | Karmelowy, Z orzechami |
|---|---|
| Dodatki | Z orzechami, Z karmelem |
| Zawartość netto | 80 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Składniki | Cukier, masło kakaowe, mleko pełne proszek, miazga kakaowa, karmelizowane kawałki orzechów laskowych 8% (cukier, orzechy laskowe 7%, emulgator: lecytyny (soja)); mleko tłuszcze, odtłuszczone mleko w proszku, pasta z orzechów laskowych 0,9% (cukier, orzechy laskowe 0,3%, tłuszcz kakaowy, emulgator: lecytyna); emulgator: lecytyna (soja); aromat, aromat waniliowy. masa kakaowa w czekoladzie mlecznej: minimum 30%. mleko zawartość substancji stałych w czekoladzie mlecznej: minimum 14%. może zawierać śladowe ilości innych orzechów i glutenu. temperatura różnice mogą powodować nalot tłuszczu na powierzchni czekolady. jednak smak i bezpieczeństwo żywnościowe produktu są nie dotyczy. |
| Temperatura przechowywania min - max | 16 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kofea spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: 6 sierpnia 14/5 kod pocztowy i miasto: 90-416 łódź pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 340 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 560 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2342 kJ |
| Zawartość białek | 6,2 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 23 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 35 g |
| Cukry | 51 g |
| Zawartość węglowodanów | 53 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: