Opis szczegółowy
GYM WATER EDGE to nowatorski napój funkcjonalny o unikalnym składzie, podane w rewolucyjnej formie. Wyjątkowa kompozycja minerałów i witamin niezbędnych do prawidłowego metabolizmu energetycznego i funkcjonowania mięśni.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
| Pojemność | 500 ml |
| Smak | bananowy, truskawkowy |
| Działanie | Chłodzące, Orzeźwiające, Energetyzujące, Witaminizujące, Odżywcze, Pobudzające |
| Składniki | Woda, woda kokosowa z zagęszczonego soku (20%), cukier trzcinowy rafinowany, regulator kwasowości – kwas cytrynowy, składnik mineralny - węglan magnezu, substancje wzbogacające – witaminy: witamina c, niacyna, witamina b6, kwas foliowy, witamina b12, biotyna, kwas pantotenowy, naturalny aromat truskawkowy z innymi naturalnymi aromatami, naturalny aromat bananowy z innymi naturalnymi aromatami, l-leucyna, l-walina, l-izoleucyna, substancja słodząca – glikozydy stewiolowe ze stewii, naturalna kofeina |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: italmex sp. z o.o. ulica i numer: sławęcińska 10 kod pocztowy i miasto: 00-850 ożarów mazowiecki pl |
| Krótki opis marketingowy | Napój o unikalnej kompozycji składników funkcjonalnych z dodatkiem witamin |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 1224 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 204 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 240 dni (dzień) |
| Zawartość surowca wtórnego | Politereftalan etylenu (PET) 0% |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 18 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 76 kJ |
| Wielkość porcji | 500 ml |
| Zawartość białek | 0,07 g |
| Zawartość soli | 0,04 g |
| Kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe wielonienasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,4 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwas pantotenowy (%RWS) | 20 %RWS |
| Magnez | 56,25 mg/100ml |
| Magnez (%RWS) | 15 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 3,2 mg/100ml |
| Niacyna (%RWS) | 20 %RWS |
| Witamina B12 | 0,5 μg/100ml |
| Biotyna (witamina B7) | 10 μg/100ml |
| Biotyna (%RWS) | 20 %RWS |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 40 μg/100ml |
| Kwas foliowy (%RWS) | 20 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,28 mg/100ml |
| Witamina B6 (%RWS) | 20 %RWS |
| Witamina C | 12 mg/100ml |
| Witamina C (%RWS) | 15 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera kofeinę | Napoje o zawartości kofeiny poniżej 150 mg/l |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |