Grill węglowy 91,5 x 67,5 x 51,5 cm
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 644483
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Stabilna budowa zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania, a odpowiednia wysokość robocza pozwala na wygodne przygotowywanie potraw. Kompaktowe wymiary sprawiają, że grill nie zajmuje dużo miejsca, jednocześnie oferując wystarczającą powierzchnię do grillowania dla rodziny lub grupy znajomych.
Parametry produktu
| Powierzchnia grillowania | 2071 cm² |
|---|---|
| Wymiary produktu (SxWxG) | 18 x 86,5 x 43 cm |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 7,2 kg |
| Liczba rusztów | 1 szt. |
| Materiał wykonania obudowy | stal |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: trangourmet polska sp. z o.o ulica i numer: zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj produktu | Grill węglowy |
| Wymiary rusztu/paleniska (DxS) | 54,5 - 38 cm |
| Kształt rusztu/paleniska | Okrągły |
| Materiał wykonania rusztu/paleniska | stal |
| Posiada | Kółka |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: