Grill elektryczny Eldom GK130
Wystaw opinię o produkcie
Wygodne grillowanie przez cały rok!
Elektryczny grill GK130 PLAAT pozwala na grillowanie, smażenie i podgrzewanie różnego rodzaju potraw, niezależnie od warunków pogodowych czy pory roku.
Jest łatwy w obsłudze i bardzo elegancki. Dzięki ruchomej górnej płycie może być wykorzystywany: do opiekania z obu stron produktów o różnej grubości (pokrywa automatycznie dopasowuje się do grubości produktów) lub jako tradycyjny grill poziomy (po otwarciu do 180 stopni), zapewniający dużą powierzchnię grillowania.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 261013
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wygodne grillowanie przez cały rok!
Elektryczny grill GK130 PLAAT pozwala na grillowanie, smażenie i podgrzewanie różnego rodzaju potraw, niezależnie od warunków pogodowych czy pory roku.
Jest łatwy w obsłudze i bardzo elegancki. Dzięki ruchomej górnej płycie może być wykorzystywany: do opiekania z obu stron produktów o różnej grubości (pokrywa automatycznie dopasowuje się do grubości produktów) lub jako grill poziomy (po otwarciu do 180 stopni), zapewniający dużą powierzchnię grillowania.
Parametry produktu
| Rodzaj grilla | Zamykany, Otwarty |
|---|---|
| Moc | 1600 W |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Wskaźnik gotowości | Tak |
| Ruszt | Powłoka nieprzywieralna |
| Powierzchnia grillowania | 442 cm² |
| Kolor | Stalowy, Czarny |
| Komunikacja | Lampka kontrolna |
| Długość przewodu | 80 cm |
| W wyposażeniu | Tacki |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 2 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,18 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eldom sp. z o.o. ulica i numer: chromika 5a kod pocztowy i miasto: 40-238 katowice pl |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Wymiary (SxWxG) | 30 x 14 x 30 cm |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Zabezpieczenie antypoślizgowe |
| Krótki opis marketingowy | Grill elektryczny, rozkładany.duża powierzchnia grillowania. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: