Grappa Ice o smaku lodowym 1,5l (promocja)
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: OUTLET861646_21-04
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Odkryj ekscytujące doświadczenie oszałamiającego orzeźwienia z Grappa Ice w pojemności 1,5 litra. Ten napój nie tylko gasi pragnienie, ale także dostarcza intensywnego smaku, tworząc chłodzące doznania, które ożywią każdą chwilę.
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
|---|---|
| Pojemność | 1,5 l (dm?) |
| Smak | Cukierek lodowy |
| Składniki | Woda; sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (20%); cukier; dwutlenek węgla; kwas: kwas cytrynowy; stabilizatory: guma arabska, estry glicerolu i żywicy roślinnej; terpeny pomarańczowe; aromaty; substancje konserwujące: sorbinian potasu, benzoesan sodu; substancje słodzące: sukraloza, acesulfam-k; barwniki: błękit brylantowy fcf. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,57 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ustronianka sp. z o.o. ulica i numer: jelenica 72 kod pocztowy i miasto: 43-450 ustroń pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Chronić przed przemrożeniem. po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 48 godzin. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu, chronić przed światłem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 18 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 75 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,1 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Zawartość soku może powodować powstanie osadu oraz ciemnienie napoju. |
| Zawiera aromaty | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: