Gerber Zupka pomidorowa z ryżem 250g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 150598
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Gerber Zupka pomidorowa z ryżem 250g
Parametry produktu
| Dla dzieci w wieku | Po 1 roku |
|---|---|
| Skład podstawowy | Marchew, Cebula, Pietruszka, Pomidory |
| Dodatki | Olej |
| Zawartość netto | 250 g |
| Składniki | Woda, marchew (25%), pietruszka (15%), koncentrat pomidorowy (5%), ryż (4%), cebula, skrobia kukurydziana, olej rzepakowy. (warzywa ogółem 48%). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 360 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu produkt przechowuj w zamkniętym słoiku w lodówce nie dłużej niż 24 godziny |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,8 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 3,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,15 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 6,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 20,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 55 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 139 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 231 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 582 kJ |
| Wielkość porcji | 250 g |
| Zawartość białek | 1,1 g |
| Zawartość soli | 0,06 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 4,3 g |
| Cukry | 2,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,2 g |
Witaminy i składniki mineralne
| ALA (kwas linolenowy) | 0,1 g/100g |
|---|
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawartość owoców/warzyw/orzechów w produkcie | 48 % |
| Zawiera aromaty | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: