Gerber Zupka Gulaszowa z ziemniaczkami 250g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 205898
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Gerber Zupka Gulaszowa z ziemniaczkami 250g
Parametry produktu
| Dla dzieci w wieku | Po 1 roku |
|---|---|
| Skład podstawowy | Marchew, Ziemniaki, Papryka czerwona, Cebula |
| Dodatki | Olej |
| Zawartość netto | 250 g |
| Składniki | Marchew (32%), woda, ziemniaki (15%), papryka (10%), koncentrat pomidorowy (5%), schab (5%), cebula, olej rzepakowy, skrobia kukurydziana. (warzywa ogółem 50%). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 360 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu produkt przechowuj w zamkniętym słoiku w lodówce nie dłużej niż 24 godziny |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 4,8 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 3,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 6,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 14 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 51 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 127 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 212 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 531 kJ |
| Wielkość porcji | 250 g |
| Zawartość białek | 1,9 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5 g |
| Cukry | 2,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,6 g |
Witaminy i składniki mineralne
| ALA (kwas linolenowy) | 0,1 g/100g |
|---|
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawartość owoców/warzyw/orzechów w produkcie | 50 % |
| Zawiera aromaty | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: