Gerber Smoothie Yogo Banan, mango i zboża 110 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 616421
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Smoothie Yogo banan, mango i zboża
Parametry produktu
| Dla dzieci w wieku | Po 1 roku |
|---|---|
| Skład podstawowy | Banany, Ziarna zbóż, Mango |
| Dodatki | Jogurt |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Banan 27 %, mango 27 %, mleko 26,5 %, woda, mąka ryżowa 3 %, mąka owsiana pełoziarnista 2 %, zagęszczony sok cytrynowy, odtłuszczone mleko w proszku 0,2 %, substancja zagęszczająca: pektyna, kultury bakterii jogurtowych (z mleka). 1 zawiera naturalnie występujące cukry. |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9 mies. |
| Zawartość netto | 110 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Wyciśnij zawartość bezpośrednio na łyżeczkę. dzieci po 12. miesiącu życia mogą spożywać produkt bezpośrednio z tubki. produkt podawaj dziecku w pozycji siedzącej, pod kontrolą dorosłego. uwaga! nakrętkę należy trzymać poza zasięgiem dziecka. nie używaj jeżeli opakowanie jest uszkodzone lub napuchnięte. nigdy nie podgrzewaj tubki z produktem w kuchence mikrofalowej. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 72 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 303 kJ |
| Zawartość białek | 1,7 g |
| Zawartość błonnika | 1,1 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,2 g |
| Cukry | 9,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 13 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: