Opis szczegółowy
Gerber Organic Chrupaki gryzaki bananowe.
Parametry produktu
| Typ | Chrupki |
| Smak | Kukurydziany, bananowy |
| Zawartość netto | 28 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Portugalia |
| Składniki | Mąka 87,8 % (pszenna2 46,3 %, kukurydziana 41,5 %), olej słonecznikowy, banany w proszku 4,5 %, regulator kwasowości: węglan wapnia, przeciwutleniacz: alfa-tokoferol, witamina b1. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 95 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,4 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,1 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | <0,01 |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 5,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 428 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 30 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1804 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 126 kJ |
| Wielkość porcji | 7 g |
| Zawartość białek | 6,2 g |
| Zawartość błonnika | 2,9 g |
| Zawartość soli | <0,1 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,7 g |
| Cukry | 2,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 77 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Tiamina (witamina B1) | 1,7 mg/100g |
| Tiamina (%RWS) | 340 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |