Gerber Makaron z bananem, owocami leśnymi, truskawkami i twarożkiem 190 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 546046
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Makaron z bananem, owocami leśnymi i twarożkiem
Parametry produktu
| Dla dzieci w wieku | Po 8 miesiącu |
|---|---|
| Skład podstawowy | truskawki, Banany, Owoce leśne |
| Dodatki | Twarożek |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Banany (40 %), woda, ugotowany makaron (12 %) (mąka z pszenicy durum, woda), twarożek (z mleka) (10 %), mąka owsiana pełnoziarnista, jagody (3 %), maliny (3 %), truskawki (3 %), regulątor kwasowości: kwas cytrynowy. może zawierać jaja, soję i gorczycę. *zawiera naturalnie występujące cukry. |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 mies. |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Zawartość netto | 190 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,31 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 468 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Potrzebną porcję przełóż do czystej miseczki - nie podawaj bezpośrednio ze słoika. podawaj w temperaturze pokojowej - przed karmieniem wymieszaj i sprawdź temperaturę produktu. podawaj dziecku w pozycji siedzącej, pod kontrolą dorosłego, używając łyżeczki innej niż metalowa. nie używaj, jeżeli słoik lub wieczko są uszkodzone. nie używaj, jeśli wieczko się ugina. przy pierwszym otwarciu wieczko musi „kliknąć”. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,4 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,9 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,01 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 14 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 23 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 65 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 123 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 273 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 520 kJ |
| Wielkość porcji | 190 g |
| Zawartość białek | 1,8 g |
| Zawartość błonnika | 1,5 g |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
| Cukry | 7,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 12 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: