Gerber Chrupki Organic serduszka Marchewka 28g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 663615
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
CHRUPKI GERBER ORGANIC 28 G SERDUSZKA MARCHEWKA
Parametry produktu
| Typ | Chrupki |
|---|---|
| Smak | Kukurydziany, Marchewka |
| Zawartość netto | 28 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Portugalia |
| Składniki | Semolina kukurydziana 73,2 %, mąka z białej fasoli 15,2 %,olej słonecznikowy, proszek marchwiowy 3,7 % (marchew3 2,8 %, mąka ryżowa), regulator kwasowości (węglan wapnia), przeciwutleniacz (alfa-tokoferol), witamina b1. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 114 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 15 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | <0,01 |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 5,1 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 409 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 29 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1726 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 121 kJ |
| Wielkość porcji | 7 g |
| Zawartość białek | 6,6 g |
| Zawartość błonnika | 5 g |
| Zawartość soli | <0,1 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,6 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 73 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Tiamina (witamina B1) | 1,9 mg/100g |
|---|---|
| Tiamina (%RWS) | 380 %RWS |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: