Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 906818
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
gazowany napój o smaku mango z dodatkiem witamin i kofeiny. Pasteryzowany. Zawiera substancję słodzącą.
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
|---|---|
| Pojemność | 500 ml |
| Smak | Mango |
| Składniki | Woda, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (19%), sok cytrynowy z zagęszczonego soku cytrynowego (1%), dwutlenek węgla, kwas: kwas cytrynowy; sok z mango z zagęszczonego soku z mango (0,1%), ekstrakt z liści mate (0,03%), kofeina (0,015%), koncentrat barwiący z marchwi, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, aromat, substancja słodząca: suklaroza; barwnik: karoteny, witaminy: niacyna, wit. b, wit. b12. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,53 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodcare sp. z o.o. ulica i numer: spokojna 4 kod pocztowy i miasto: 32-080 zabierzów pl |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Nie zamrażać. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 9 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 40 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 2,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,3 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Niacyna (witamina B3, PP) | 2,4 mg/100ml |
|---|---|
| Witamina B12 | 0,38 μg/100ml |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,21 mg/100ml |
| Witamina B6 (%RWS) | 15 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Ewentualny osad jest zjawiskiem . |
| Zawiera aromaty | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: