Forma owocówka 28X4cm Emaille Dr.Oetker
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 684611
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Forma do ciasta z owocami DR.OETKER ma odporną na zarysowania emaliowaną powierzchnię, która zapewnia równomierne pieczenie i łatwą konserwację. Jest odporna na temperaturę do +400°C i można ją myć w zmywarce.
Główne zalety formy do ciasta z owocami to:
Trwała emaliowana powierzchnia odporna na zarysowania i kwasy owocowe.
Doskonałe przewodzenie ciepła zapewniające równomierne przyrumienienie.
Łatwa konserwacja, można myć w zmywarce.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Forma do pieczenia |
|---|---|
| Materiał wykonania | Stal węglowa |
| Temperatura maksymalna | 400 °C |
| Kolor | granatowy |
| Pojemność | 1000 ml |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,7 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: fackelmann polska sp. z o.o. ulica i numer: europejska 13 kod pocztowy i miasto: 05-532 baniocha pl |
| Wymiary (SxWxG) | 28 x 28 x 4,5 cm |
| Cechy produktu | Można używać w piekarniku, Możliwość mycia w zmywarce |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: