Forma do pieczenia zając 30,5x21,5x5 cm żółta Altom Design
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 517243
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Duża forma do pieczenia w kształcie zająca o wymiarach 30,5 × 21,5 × 5 cm w kolorze żółtym to świetny sposób na przygotowanie efektownych, tematycznych wypieków na Wielkanoc lub wiosenne przyjęcia. Dzięki wyraźnemu kształtowi zająca, ciasto po upieczeniu zachowuje dekoracyjny, przyjazny motyw – idealny na stół świąteczny lub rodzinne spotkania.
Forma wykonana z trwałego materiału zapewnia równomierne pieczenie i łatwe wyjmowanie ciasta. Żółty kolor dodaje formie wiosennego, radosnego charakteru, a kompaktowe wymiary umożliwiają przygotowanie dużego, pojedynczego wypieku.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Forma do pieczenia |
|---|---|
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Temperatura maksymalna | 220 °C |
| Kolor | żółty |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Wymiary (SxWxG) | 20,5 x 30 x 3,5 cm |
| Cechy produktu | Można używać w piekarniku |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: