Fontanna ogrodowa z LED 22x19x45cm
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 999264
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Fontanna ogrodowa z LED 22x19x45cm
Parametry produktu
| Wymiary (SxWxG) | 45 x 22 x 19 cm |
|---|---|
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | Fontanna ogrodowa z led 22x19x45cm |
| Waga jednostkowa brutto | 3,9 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: em&em ulica i numer: borecka 27 kod pocztowy i miasto: 03-034 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Fontanna ogrodowa z led 22x19x45cm |
| Rodzaj produktu | Fontanna ogrodowa z led 22x19x45cm |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: