Filiżanka Jumbo na stopce 420 ml granatowa dek róża Altom Design
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 621846
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wyjątkowa filiżanka do wyjątkowych chwil! Filiżanka jumbo na stopce Róża NBC 420 ml w eleganckim granatowym kolorze to połączenie stylu i funkcjonalności. Idealna do dużej kawy, herbaty czy gorącej czekolady, nadaje się zarówno do codziennego użytku, jak i efektownego serwowania w domowym zaciszu. Solidne wykonanie i unikalny design gwarantują komfort i estetykę przy każdym łyku.
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 420 ml |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Kolor | granatowy, wielokolorowy |
| Cechy produktu | Uszko |
| Waga jednostkowa brutto | 0,33 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Rodzaj produktu | Filiżanka |
| Wymiary (SxWxG) | 10,7 x 9,5 x 10,7 cm |
| Zawartość zestawu | 1 filiżanka |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: