Filety śledziowe solone a'la matjas SEKO 400/800g
Wystaw opinię o produkcie
Filety ze śledzia atlantyckiego bez skóry solone a'la matjas w zalewie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 833272
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Filety ze śledzia atlantyckiego bez skóry solone a'la matjas w zalewie
Parametry produktu
| Składniki | Filety ze śledzia atlantyckiego (Clupea harengus), woda, sól, regulatory kwasowości: kwas octowy, cytryniany sodu, octany sodu, kwas cytrynowy; cukier, maltodekstryna, glukoza, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy; przeciwutleniacz: askorbinian sodu; stabilizator: kwas jabłkowy; substancja konserwująca: benzoesan sodu. |
|---|---|
| Gatunek ryby | Śledź |
| Filetowanie | Filety |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | Solone, W zalewie |
| Stopień rozdrobnienia | Płaty |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 800 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 400 g |
| Pojemność | 800 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Kategoria narzędzi połowowych | Włoki rozpornicowe pelagiczne |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Clupea harengus |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Waga jednostkowa brutto | 0,85 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Seko S.A. Ulica i numer: Zakładowa 3 Kod pocztowy i miasto: 89-620 Chojnice PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 88 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 122 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 509 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8,3 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera taurynę | Nie |
|---|---|
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: