Fasola czerwona Red Kidney w zalewie 4000/2550 g Vera
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 101836
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Czerwona fasola Red Kidney na stałe zagościła w kuchni międzynarodowej, chociaż znana jest główne z kuchni meksykańskiej. Znakomita do dań wegetariańskich lub wegańskich. Fasola to idealna baza sałatek warzywnych, a także świetny dodatek do mięs.
Specjalne duże opakowanie dedykujemy sektorowi HoReCa.
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Fasola czerwona |
| Zawartość netto | 4 kg |
| Składniki | Fasola czerwona red kidney, woda, sól, cukier, substancja wiążąca: chlorek wapnia |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Węgry |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 2,55 kg |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Kanada, Argentyna, Stany Zjednoczone |
| Waga jednostkowa brutto | 4,7 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: limpol sp. z o.o. ulica i numer: ul. ludwinowska 7 kod pocztowy i miasto: 30-331 kraków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 55 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 1460 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Nd |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 85 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 357 kJ |
| Zawartość białek | 6 g |
| Zawartość soli | 0,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 12 g |
Inne informacje o zawartości
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E509 Chlorek wapnia |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: