Fanex Majonez dekoracyjny 3 kg worek z korkiem
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 432541
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Wyśmienity majonez dekoracyjny marki Fanex jest elementem, bez którego nie może się obejść każda sałatka jarzynowa (a także wszystkie inne potrawy, których smak można podkreślić tym kremowym sosem). Jego konsystencja gwarantuje piękne przyozdobienie potraw – majonez dekoracyjny nie spływa bowiem ani z zimnych, ani z ciepłych dań. Spróbuj!
Parametry produktu
| Pojemność | 3 l (dm³) |
|---|---|
| Składniki | Olej rzepakowy, woda, cukier, żółtko JAJA w proszku, ocet spirytusowy, musztarda (woda, GORCZYCA, ocet, sól, cukier, przyprawy), sól, skrobia modyfikowana, regulator kwasowości (kwas mlekowy), substancje zagęszczające (guma guar, guma ksantanowa), barwnik (karoteny), przeciwutleniacz (sól wapniowo-disodowa EDTA). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 3 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 3,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Fanex Sp. z o.o. Ulica i numer: Radonice 5A Kod pocztowy i miasto: 05-870 Błonie PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 68 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Do bezpośredniego spożycia, bez dodatkowego przetwarzania lub jako półprodukt. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 655 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2697 kJ |
| Wielkość porcji | 15 g |
| Zawartość białek | 0,9 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 71 g |
| Cukry | 3,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 4 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: