FRUPP owoce liofilizowane truskawka 13g
Wystaw opinię o produkcie
Chrupiące,pyszne,lekkie i pożywne owoce. Soczysty smak świeżej truskawki bez konserwantów i barwników
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 638890
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Chrupiące,pyszne,lekkie i pożywne owoce. Soczysty smak świeżej truskawki bez konserwantów i barwników
Parametry produktu
| Zawartość netto | 13 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Liofilizowana Truskawka w plastrach |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Bardzo niska zawartość sodu/soli | 1 |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Lekki | 1 |
| Produkt | 1 |
| Niska wartość energetyczna | 1 |
| Niska zawartość tłuszczów nasyconych | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL-064-075 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Celiko S.A. Ulica i numer: Św. Antoniego 71 Kod pocztowy i miasto: 61-359 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe wielonienasycone) | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 8,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 8,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 320 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 48 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1347 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 202 kJ |
| Wielkość porcji | 13 g |
| Zawartość białek | 8 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe jednonienasycone) | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,6 g |
| Cukry | 55 g |
| Zawartość węglowodanów | 55 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: