Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 32227
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
- Do przyprawiania dań – pomaga wydobyć pełny smak i aromat warzyw
- Płynny format ułatwia dozowanie, natychmiast się rozprowadza w potrawie i doskonale łączy z innymi składnikami
- Bardzo szerokie zastosowanie w gorących i zimnych daniach: zupy, risotto, farsze, marynaty, dipy; nadaje głębię smaku warzywom mrożonym
- W składzie m.in. 68% skoncentrowanego bulionu drobiowego. Bez dodatku glutaminianu sodu, konserwantów i sztucznych barwników.
Parametry produktu
| Pojemność | 1000 ml |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szwecja |
| Składniki | Skoncentrowany bulion warzywny 67% (woda, sok (11,3%) z: marchwi, cebuli, pora), sól, ekstrakt drożdżowy, cukier, aromaty, pasternak (1%), skrobia modyfikowana, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), kwas (kwas cytrynowy), czosnek, olej słonecznikowy. produkt bezglutenowy. |
| Zawartość netto | 1,24 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 80 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu spożyć w ciągu 3 miesięcy. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Aby wydobyć z potraw głębię smaku, pod koniec gotowania dodaj esencji bulionu knorr. używaj zarówno do ciepłych jak i zimnych aplikacji: rosoły, zupy, sosy, dania jednogarnkowe, dipy. szefowie kuchni knorr rekomendują 20 g produktu (1 łyżka stołowa) na każdy litr przygotowywanego dania. przed użyciem wstrząsnąć. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 66 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 276 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 4,2 g |
| Zawartość soli | 20,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 9,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: