Ekspres kapsułkowy Krups Nescafe Dolce Gusto Piccolo XS KP1A3B31
Wystaw opinię o produkcie
Wyjatkowo por
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 976941
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wyjatkowo poręczny ekspres kapsułkowy NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo XS marki Krups został zaprojektowany tak, by zajmował minimalną przestrzeń. Dzięki temu to urządzenie o eleganckim wyglądzie mieści się nawet w niewielkich kuchniach. Wysokociśnieniowy system (do 15 barów) pozwala na przygotowanie kawy najwyższej jakości z gęstą i aksamitną pianką. Hermetycznie zamykane kapsułki zachowują świeżość kawy, więc możesz cieszyć się bogatym aromatem za każdym razem. Wystarczy włożyć kapsułkę i przestawić dźwignię, by przygotować jeden spośród ponad 30 doskonałych napojów takich jak: Espresso, Lungo, Cappuccino, Latte Macchiato, a nawet gorącą czekoladę, herbaty i zimne napoje.
Parametry produktu
| Rodzaj ekspresu | Ciśnieniowy-kapsułkowy |
|---|---|
| Rodzaj filtra | Nie dotyczy |
| Rodzaj kawy | Kapsułki |
| Moc | 1600 W |
| Ciśnienie | 15 bar |
| Kolor | Czarny |
| Pojemność pojemnika na wodę | 0,8 l (dm³) |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Typ Ekspresu | Kapsułowy |
| System mleczny | Brak opcji mlecznej |
| Rodzaj młynka | Brak Młynka |
| Przygotowanie napojów | Espresso, Espresso Lungo, Cappuccino, Latte Machiato, Duża czarna kawa |
| Maksymalna wysokość szklanki | 12 cm |
| Pojemność pojemnika na odpady | 1 szt. |
| Waga jednostkowa brutto | 3,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Groupe SEB Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Inflancka 4c Kod pocztowy i miasto: 00-189 Warszawa PL |
| Wymiary (SxWxG) | 13,6 x 27,5 x 26,2 cm |
| Waga | 2 kg |
| Cechy urządzenia | Wyjmowana taca ociekowa, Regulacja wysokości tacy, Wyjmowany zbiornik |
| Krótki opis marketingowy | Wyjątkowo poręczny ekspres kapsułkowy zaprojektowany tak, by zajmował minimalną przestrzeń. Dzięki temu to urządzenie o eleganckim wyglądzie mieści się nawet w niewielkich kuchniach. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 30 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Indonezja |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: