Opis szczegółowy
Filety z płoci w oleju tłoczonym na zimno z warzywami.
Parametry produktu
| Składniki | 60% filety z płoci (rutilus rutilus), 29% sos pomidorowy z warzywami: koncentrat pomidorowy, 80% warzywa w zmiennych proporcjach (fasola szparagowa zielona, marchew), czosnek suszony mielony, sól, pieprz czarny; olej rzepakowy tłoczony na zimno, ocet spirytusowy. produkt może zawierać: gorczycę, zboża zawierające gluten (pszenica, jęczmień, owies), mleko, soję, seler, jaja. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 170 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | nie dotyczy |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: evra dystrybucja sp.z o.o. ulica i numer: mokrzec 50 kod pocztowy i miasto: 39-220 mokrzec pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 221 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Gotowe do spożycia |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Spożywać na zimno |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 224 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 926 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 9,6 g |
| Zawartość błonnika | 1,2 g |
| Zawartość soli | 0,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 g |
| Cukry | 2,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,3 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie, zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |