E.Wedel WW o smaku mleczna czekolada & peanut butter 45g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 510492
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
E.Wedel WW o smaku mleczna czekolada & peanut butter 45 g
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | czekoladowy, orzechowy |
|---|---|
| Dodatki | Wafelki, W czekoladzie mlecznej |
| Zawartość netto | 45 g |
| Składniki | Czekolada mleczna 72 % (cukier, miazga kakaowa, mleko pełne w proszku, tłuszcz kakaowy, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i e 476, aromat), mąka pszenna, cukier, orzeszki arachidowe (5 %) (miazga i mąka), serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz roślinny (palmowy), sól, mąka żytnia. zawiera olej słonecznikowy i/lub olej rzepakowy, jaja w proszku, emulgator (lecytyny sojowe), maltodekstryna, aromat, substancje spulchniające (wodoroweglan sodu, wodorowęglan amonu). czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 27 %, masa mleczna minimum 16 %. może zawierać orzechy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Podleganie produktu pod EUDR | PODLEGA EUDR - Tak, produkt zawiera lub był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lotte wedel sp. z o.o. ulica i numer: zamoyskiego 28/30 kod pocztowy i miasto: 03-801 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 319 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 305 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,3 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,26 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 23,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 26,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 511 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 230 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2135 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 961 kJ |
| Wielkość porcji | 45 g |
| Zawartość białek | 7,3 g |
| Zawartość błonnika | 2,6 g |
| Zawartość soli | 0,58 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17,1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 52 g |
| Zawartość węglowodanów | 59 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 11,5 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 6,6 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 4,3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 29,5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 25,8 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 10,2 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|---|
| Zawiera olej palmowy | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: