E.Wedel Ptasie mleczko miód-malina w czekoladzie deserowej 340g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 592645
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
E.Wedel Ptasie mleczko miód-malina w czekoladzie deserowej 340 g
Parametry produktu
| Typ | Ptasie mleczko |
|---|---|
| Smak | malinowy, miodowy |
| Zawartość netto | 340 g |
| Dodatki | Z czekoladą ciemną |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Czekolada deserowa 30 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i e 476, aromat), cukier, syrop glukozowy, masło, mleko zagęszczone słodzone (mleko, cukier), roztwór cukru inwertowanego, koncentrat soku malinowego (1,7 %), białko jaja w proszku, miód (0,9 %), substancja żelująca (agar), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), aromaty naturalne, koncentraty roślinne (kurkuma, marchew i słodki ziemniak, jabłko), karmelizowany syrop cukrowy, substancja konserwująca (e 202). czekolada deserowa: masa kakaowa minimum 47 %. może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy, zboża (gluten). |
| Podleganie produktu pod EUDR | PODLEGA EUDR - Tak, produkt zawiera lub był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Waga jednostkowa brutto | 0,39 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lotte wedel sp. z o.o. ulica i numer: zamoyskiego 28/30 kod pocztowy i miasto: 03-801 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 183 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | <0,01 |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 4,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 5,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 436 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 41 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2,1 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 172 kJ |
| Wielkość porcji | 9,4 g |
| Zawartość białek | 2,6 g |
| Zawartość błonnika | 2,7 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2 g |
| Cukry | 48 g |
| Zawartość węglowodanów | 57 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 2,1 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 0,4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | <0,2 |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6,5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 5,0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 2,1 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 36 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera aromaty | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: